3Dvizualizace

+420 723 504 183

3D vizualizace koupelny

3D vizualizace koupelen jsou dnes již běžnou součástí návrhů a realizací koupelnových prostor. S jejich pomocí si mohou klienti a projektanti udělat přesnější představu o tom, jak bude koupelna po dokončení vypadat.

3D návrh koupelny pro projektanty a architekty

3D vizualizace koupelen jsou cenným nástrojem pro projektanty a architekty. S jejich pomocí mohou představit své návrhy klientům a získat jejich zpětnou vazbu. Vizualizace mohou také pomoci s prodejem koupelnového vybavení a materiálů.

Vizualizace koupelny pro vizuální představu architektonických návrhů u menších staveb​

3D vizualizace koupelen mohou být využity i pro vizuální představu architektonických návrhů u menších staveb, jako jsou rodinné domy nebo byty. Díky nim mohou klienti lépe pochopit, jak bude daná koupelna po dokončení vypadat.

Podklady pro zpracování 3D vizualizací koupelen

Pro zpracování 3D vizualizací koupelen je nutné mít co nejlepší podklady. Nejdůležitější specifikací jsou obklady a dlažby. A to ne pouze textury, ale i samotný formát, uložení a také šířka spár. Dále je potřeba znát rozměry koupelny, umístění oken a dveří a také typy a rozměry koupelnového vybavení.

Kontaktujte nás

Možnost detailního zobrazení

3D vizualizace koupelen umožňují naprosto detailní zobrazení různých věcí. To může být výhodné pro prezentaci jednotlivých produktů nebo pro zobrazení detailů, které by mohly být v reálném prostoru těžko viditelné.

Výhody 3D vizualizací koupelen

 Přesnější představa o tom, jak bude koupelna po dokončení vypadat

– Možnost získat zpětnou vazbu od klienta

– Cenný nástroj pro prodej koupelnového vybavení a materiálů

– Vizualizace mohou být využity také pro architektonické návrhy

3D vizualizace koupelen jsou dnes již běžnou součástí návrhů a realizací koupelnových prostor. S jejich pomocí si mohou klienti a projektanti udělat přesnější představu o tom, jak bude koupelna po dokončení vypadat. 3D vizualizace vám pomůže vyhnout se mnoho nedomyšleným úskalím.

Potřebujete 3D vizualizaci koupelny? Rádi ji pro vás připravíme.

0 +
Let zkušeností
0 +
Spokojených klientů
0 +
Projektů